Wskazówki dotyczące gry w lotki dla początkujących
32, Warsaw, Polonya

Nauka gry w rzutki jest dość zabawne, ale może być również bardzo frustrujące czasami. Możesz poczuć, że Twoja gra nie poprawia się, nawet jeśli robisz wszystko dobrze. Aby trafić do tarcze do darta prawo, trzeba pracować nad swoją dokładność, postawa, uchwyt, zwolnienie i wiele innych rzeczy. Jeśli jesteś początkujący, oto kilka wskazówek, które mogłyby być pomocne dla Ciebie -

Kup swój własny zestaw

Jeśli poważnie myślisz o rzutkach, to gra w klubie raz w tygodniu nie wystarczy. Musisz dostać zestaw rzutki praktyki, aby grać regularnie w domu. Im więcej ćwiczysz, tym lepiej Twoja gra będzie postępować. Tak jak w każdym innym sporcie, gra w rzutki wymaga poświęcenia i dużo praktyki.

Naucz się zasad

Jest to oczywista wskazówka, ale początkujący często mają tendencję do zapominania o tym jednym, ponieważ gra w rzutki wydaje się zbyt proste z perspektywy osoby z zewnątrz. Ludzie nie widzą nic więcej niż niektórzy gracze rzucający małe pociski do celu. Jednakże, jeśli chcesz być pro graczem, ważne jest, aby nauczyć się zarówno podstawowych i zaawansowanych zasad.

Rysunek Out Grip Preferencje

Należy pamiętać, że nie ma dobrej lub złej postawy uchwytu do gry w rzutki. To zależy tylko od Twojego stylu gry. Każda odmiana oferuje pewne zalety, więc musisz dowiedzieć się, że technika uchwytu, który jest odpowiedni dla Ciebie. Jest to coś, co musisz zrobić na wczesnym etapie, więc można być na właściwym torze podczas treningu.

Rysunek Out Stance Preferencja

Po preferencjach dotyczących chwytu, postawa jest drugim najbardziej wpływowym czynnikiem w Twoim rozwoju. Tak jak w przypadku chwytu, istnieją różne postawy do wyboru. Pamiętaj, że powinieneś wybrać taką postawę, z którą czujesz się najbardziej komfortowo. Być może widzisz, że zawodnicy pro używają innej postawy, ale to nie ma nic wspólnego z Tobą.

Powinieneś również przećwiczyć podstawową arytmetykę, jak to jest wymagane w większości wariantów gry. Co najważniejsze, pamiętaj, że spójność jest kluczem. Tak więc, powinieneś ćwiczyć aż do momentu, gdy poczujesz się lepiej.

1 views
 
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.
Yorumunu bırak, tartışmaya başla!

Blog
Bloglar 5 dakikada bir güncelleniyor