Vietnam'a Seyahat
31, Can Tho, Vietnam

Vietnam'da bir Giang ilinde Sınır Chau Doc birçok khmerler canlı Kamboçya yan yanadır, böylece nerede Khmer kültürüyle Vietnam kendi güzellik kültürü yapılan kültürler arasındaki uyumdur edilir bölgesi. din kültürü, mutfağı olarak ifade Yani belirli güzellik, turist Vietnam Visa yerde üzücü salata belirtmek zorundadır Khmer egzotik mutfağı zevk buraya gelecek.

üzüntü neem başka bir isim olduğu durumlarda, An Giang bir çok büyür. Neem burada iyi sağlık için ilaç olarak kabul edilir büyüdükçe, bu neem tür beyaz çiçek salkımına var ama var merkez Eğer bu bitkiyi görecekti, ama fark onların çiçekleri olması durumunda mor ve yemek yiyemiyorum nerede toksik durian budur. Bu nedenle, sadece bir Giang, Chau Doc Özel sınırına bu melankoli özel salata zevk fırsat var. Yaprakları küçük, beyaz çiçekler, onlar acı bir tat karakteristiğine sahip ama iyi ilaçtır yeşil, günlük öğün tanıdık gıdalar ulaşabileceğiniz Kmer avantaj tarifi sebze olduğunu insanlar Chau Doc. Kendi salatası, lezzetli salata sezon son yaprak koni deneyi farklı salkımına büyüyünce 3 ay ay ulaşması Kasım böylece, genç yaprağa seçmek istiyorum.

yaprak Aaron Green acılığını karakteristiği tarafından müşteri çeken Altı paketi, beyaz çiçek demetleri, kalın, çeşitli kuru renkli balık çiğnenebilir, çiğnenir şeker ve ekşi, salatalık serin bar, ekşi yeşil mango ekleyin. Tüm karışımları bu rustik yemek için enfes bütünlüğünü oluşturmak için karşılıklı bağlılık. demirhindi soslu birleştirildiğinde kase kalınlaşır, böylece altı paketi ışık tatmak edildi Nerede yemek ve ayrıca lezzetli sıcak pirinç şey. ananas parçaları sıkma, salatalık beni mam eklendiği yerde kalın tuzlu, tatlı ve ekşi acı ses, sonra yavaşça çiğnemek hissediyorum, birkaç melankoli kaynaklanıyor, kurutulmuş balık, pastırma oluşan salata almak ne garip tatlı nAHI kadar tatlı Hava giderek daha bağımlılık yeme.

802 views
 
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.
Yorumunu bırak, tartışmaya başla!

Blog
Bloglar 5 dakikada bir güncelleniyor